Po dlhej prestávke náhodou sme sa tam dostali.Čakala tam na nás veľmi príjemná atmosféra.Milá obsluha,dobré jedlá.Spokojné,najedené a s dobrou náladou sme odchádzali.Ďakujeme!
Judita T. 25. marec 2022
Brutálna pizza, veľmi príjemná obsluha, čakáte pomerne krátko na vašu objednávku. Ja osobne som veľmi spokojný a veľmi rád tam chodievam. Super pizzéria.